0
0
Potrebujete pomoc?
Výpredajový
TP-Link T2600G-52TS managed L2 48xGb,4SFP switch
PartNo
EAN
249,71 €
208,09 €   Bez DPH
Na Sklade

48portový gigabitový L2 řízený switch JetStream se 4 SFP sloty: T2600G-52TS (TL-SG3452)

PŘEHLED

Gigabitový řízený L2 switch TP-LINK JetStream T2600G-52TS je vybaven 48 porty 10/100/1000 Mbit/s a 4 SFP sloty. Tento switch poskytuje vysoký výkon, výkonné funkce L2 a L2+, jako jsou statické směrování, řízení síťového provozu QoS na podnikové úrovni a jiné pokročilé strategie zabezpečení. Funkce vázání na IP-MAC-Port a seznam řízení přístupu (ACL) chrání síť proti zahlcení všesměrovým vysíláním, útokům ARP a DoS apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti, aby vaše data procházela plynuleji a rychleji. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy spolu s podporou CLI, SNMP, RMON a Dual Image zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. 48portový gigabitový L2 řízený switch TP-LINK JetStream T2600G-52TS je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupný gigabitový switch L2.

* Gigabitová ethernetová připojení na všech portech poskytují vysokou rychlost pro přenos dat

  • Funkce L2+ --Statické směrování pomáhá v interní komunikaci k efektivnějšímu využívání síťových zdrojů
  • Funkce vázání na adresu IP, MAC, port, ACL, zabezpečení portů, ochrana proti útokům DoS, Storm control, DHCP Snooping, ověřování 802.1X a protokol Radius poskytují silné možnosti zabezpečení sítě
  • Funkce L2/L3/L4 QoS a IGMP Snooping optimalizují výkon hlasových a video aplikací
  • Podpora IPv6 s duální sadou protokolů IPv4/IPv6, MLD snooping, IPv6 neighbor discovery
  • Řízené režimy Web, CLI (Console Port, Telnet, SSH), SNMP, RMON a Dual Image poskytují bohaté možnosti správy.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

HARDWARE FEATURES

  • IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
  • IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
  • IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
  • (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  • 4 1000Mbps SFP Slots
  • 1 RJ45 Console Port
  • 1 Micro-USB Console Port
  • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
  • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable
  • (maximum 100m)
  • 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Fanless
  • 100~240VAC, 50/60Hz
  • (440 * 220 * 44 mm
  • Maximum: 33.52W (220V/50Hz)
  • PERFORMANCE
  • 104Gbps
  • 77.4Mpps
  • 16k
  • 9216 Bytes
  • Support 802.1p CoS/DSCP priority
  • Support 8 priority queues
  • Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
  • Port/Flow- based Rate Limiting
  • Voice VLAN
  • IGMP Snooping V1/V2/V3
  • 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group)
  • Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
  • BPDU Filtering/Guard
  • TC/Root Protect
  • Loopback detection
  • 802.3x Flow Control
  • L2PT
  • Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs)
  • Port/ MAC/Protocol-based/Private VLAN
  • GARP/GVRP
  • L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address,
  • IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
  • Time Range Based
  • IP-MAC-Port-VID Binding
  • AAA*
  • 802.1x and Radius Authentication
  • DoS Defend
  • Dynamic ARP inspection (DAI)
  • SSH v1/v2
  • SSL v3/TLSv1
  • Port Security
  • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • Dual IPv4/IPv6 stack
  • Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
  • IPv6 neighbor discovery (ND)
  • Path maximum transmission unit (MTU) discovery
  • Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6
  • TCPv6/UDPv6
  • DHCPv6 Client
  • Ping6
  • Tracert6
  • Telnet(v6)
  • IPv6 SNMP
  • IPv6 SSH
  • IPv6 SSL
  • Http/Https
  • IPv6 TFTP
  • IPv6 ACL
  • IPv6 Interface
  • IPv6 Routing
  • DHCPv6 Relay
  • DHCPv6 Snooping
  • Web-based GUI and CLI management
  • SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
  • RMON (1, 2, 3, 9 groups)
  • sFlow
  • PPPoE Circuit ID
  • DHCP Relay
  • DHCP Server
  • DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82
  • Dual Image
  • CPU Monitoring
  • Port Mirroring
  • Time Setting: SNTP
  • Integrated NDP/NTDP feature
  • Firmware Upgrade: TFTP & Web
  • System Diagnose: VCT
  • SYSLOG & Public MIBS
  • Password Recovery
  • CE, FCC, RoHS
  • JetStream 48-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots T2600G-52TS
  • Power Cord
  • Installation Guide
  • Resource CD
  • Rackmount Kit
  • Rubber Feet
  • Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
  • Operating Temperature: 0°C~40°C
  • Storage Temperature: -40°C~70°C
  • Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
  • Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

Management
Managed switch
Rychlost LAN max.
1000 Mbps
Počet LAN portů
48
Obsahuje switch
Ano
Nenechajte si ujsť žiadnu novinku